Medewerkers samenwerkingsverband















Boven v.l.n.r. Marieke de Jong (tot 1-9-2019), Pauly Rollema, Caroline Voets
Onder v.l.n.r. Wilma Haverkate, Annemiek Nanninga, Els Hegemans, Leontien van der Leeden (tot 1-10-2019).
Linda Bras (staat niet op deze foto)


Linda Bras l.bras@swvrijnstreek.nl
Wilma Haverkate w.haverkate@swvrijnstreek.nl
Els Hegemans e.hegemans@swvrijnstreek.nl
Annemieke Nanninga a.nanninga@swvrijnstreek.nl
Pauly Rollema p.rollema@swvrijnstreek.nl
Caroline Voets c.voets@swvrijnstreek.nl
Vanuit het samenwerkingsverband worden diverse arrangementen verzorgd. De 6 uitvoerende medewerkers worden allen voor 1 of meer arrangementen in het basisonderwijs ingezet. Zij zijn op afroep beschikbaar voor de scholen in ons SWV en ondersteunen kinderen en/of leerkrachten of begeleiden (moeilijke) trajecten; bijv. van SBO of SO.
Algemeen telefoonnummer: 0172-418759 (Secretariaat SWV)

Zie voor meer informatiehttp://www.swvrijnstreek.nl/ondersteuningsarrangementen